Pesuruhjaya Daerah

Irasha Bin Idris

dcl@ppmtangkak.org

 

Penolong Pesuruhjaya Daerah (Latihan)

Tan Khor Yang

latihan@ppmtangkak.org

 

Penolong Pesuruhjaya Daerah (Program)

Rasul Bin Amat

program@ppmtangkak.org

 

Penolong Pesuruhjaya Daerah (Setiausaha)

Rohani Binti Abd Rahman

setiausaha@ppmtangkak.org

 

Penolong Pesuruhjaya Daerah (Bendahari)

Abdul Rasid Bin Abdul Rahman

bendahari@ppmtangkak.org

 

Penolong Pesuruhjaya Daerah (Unit Pengakap Muda)

Loganathan A/L Gopal

unit-pm@ppmtangkak.org

 

Penolong Pesuruhjaya Daerah (Unit Pengakap Remaja)

Tan Wei Wen

unit-pr@ppmtangkak.org

 

Penolong Pesuruhjaya Daerah (Unit Pengakap Kelana)

Wong Liang Ping

unit-pk@ppmtangkak.org

 

Penolong Pesuruhjaya Daerah (ICT)

Chua Tze An

ict@ppmtangkak.org

 

Penolong Pesuruhjaya Daerah (Komunikasi)

Hj Mohd Dan Bin Yusof

komunikasi@ppmtangkak.org

 

Penolong Pesuruhjaya Daerah (Alam Sekitar)

Teo Seng Khong

alamsekitar@ppmtangkak.org

 

Penolong Pesuruhjaya Daerah (Pendidikan Khas Sekolah Rendah)

Rohaini Binti Rahmat

pkhas-sr@ppmtangkak.org

 

Penolong Pesuruhjaya Daerah (Pendidikan Khas Sekolah Menengah)

Abdul Halim Bin Mohamed

pkhas-sm@ppmtangkak.org

 

Penolong Pesuruhjaya Daerah (Tugas Khas)

Mohd Shahma Bin Mohd Ahwan

 

Penolong Pesuruhjaya Daerah (Tugas Khas)

Lim Ying Jye

yingjye.lim@ppmtangkak.org

 

Penolong Pesuruhjaya Daerah (Tugas Khas)

Umikalsom Binti Isnin

 

Penolong Pesuruhjaya Daerah (Tugas Khas)

Ainul Huda Binti Mohamad Pesal

ainul.huda@ppmtangkak.org

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *